KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8181421
nr 818 1421
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Akvarell, Pietro Dalla Santa (1931-2002), sjöbod skärgård, signerad, motivets mått: 62x42
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:28:39
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa